Меню
  • Увага
  • ДМА

7 вересня в музеї історії медакадемії відбулася зустріч ректора ДМА, член-кореспондента НАМН України, професора Тетяни Перцевої з першокурсниками.

Ректор привітала студентів зі вступом до медичної академії та наголосила на важливості наполегливого навчання професії лікаря, яка в сучасних умовах набуває особливого значення. Вона говорила про велику потребу у медичних фахівцях не лише в Україні. Вихованці академії працюють у багатьох країнах світу і надають медичні послуги високої якості. Тетяна Перцева закликала студентів шанувати і примножувати кращі традиції найстарішого та найпрестижнішого вищого медичного навчального закладу - Дніпропетровської медичної академії, яка входить в першу десятку ЗВО за рейтингом 2020 року.
А також розповіла про особливості організації навчального процесу, правила оцінювання та контролю знань студентів-медиків.
Від деканів першокурсники отримали інформацію щодо розкладу навчання та організації роботи навчальних корпусів, поради щодо дотримання правил проживання в гуртожитку, зовнішнього вигляду, а також санітарно-гігієнічних вимог в умовах адаптивного карантину та використання протиепідемічних засобів захисту.