Меню
  • Увага
  • ДМА

Новини

18 листопада 2020 року у онлайн-форматі відбулось чергове засідання Громадської організації «Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів», яку протягом тривалого часу очолює член-кореспондент НАМН України, д. мед. н., професор Тетяна Олексіївна Перцева. Тематика заходу цього разу була присвячена проблемам пульмогології, а авторами й доповідачами здебільшого стали викладачі нашої alma mater.

Детальніше...

1000x383

Дорогі студенти академії!

Щиро вітаю вас із творчим і волелюбним святом – Міжнародним днем студента! Студентські роки є найбільш особливим та цікавим етапом формування вашої особистості, світогляду, таланту, переконань та професійних ідеалів. Це свято долає кордони, символізує прогресивні зміни, соціальну активність та єднання студентської молоді усього світу.

Нехай студентський період вашого життя буде сповнений яскравими враженнями і професійними знаннями. Не маю сумніву, що ваші інтелектуальні здобутки, перемоги і вміння творчо мислити сприятимуть процвітанню Дніпропетровської медичної академії та України. Будучи частиною нашого навчального закладу ви примножуєте і збагачуєте найкращі традиції медичної освіти.

У ці складні часи, коли перед Україною та світом постають нові виклики, які пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19, бажаю вам не втрачати оптимізму і віри у власні сили, друзів та близьких. Ваша громадянська позиція здатна збільшити рівень відповідальності, людяності та духовності усього суспільства. Вдячна кожному з вас за те, що ви піклуєтеся про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, дослухаєтеся до рекомендацій лікарів і тим самим допомагаєте боротися з коронавірусною хворобою. Ця пандемія стала справжнім викликом і випробуванням для кожного з нас і медичної системи в цілому, але я щиро вірю, що завдяки єдності і взаємопідтримці ми з вами подолаємо усі труднощі, збережемо силу духу і рішучість.

Пишаюсь вашими успіхами і впевнена, що знання та досвід, які ви отримуєте під час навчального процесу, дозволять вам розкрити свій потенціал, пізнати незвідане і досягнути успіхів у професійному зростанні. Академія завжди буде гарантувати вам можливість для самореалізації і якісної освіти. Тож будьте наполеглевими, рішучими, успішними та відповідальними, захищайте свою точку зору і підтримуйте тих, хто цього потребує. Завжди сміливо йдіть за своїми прогресивними мріями і успіх неодмінно прийде.

Бажаю вам здоров’я, успіхів у навчанні, наполеглевості, нових відкриттів, творчих та наукових звершень!

З найкращими побажаннями,
ректор, член-кореспондент НАМН України, 
професор Т. О. Перцева


 

11 листопада 2020 року на кафедрі гістології відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка, де заслухали доповіді «Трансплантологія — шанс на нове життя» Зарувінської Людмили і Котової Валерії (2 курс) та «Міома матки» Костогриз Ольги (2 курс).

Детальніше...

Завдяки вагомим результатам наукових досліджень асистенту кафедри внутрішньої медицини 1 ДЗ «ДМА» Крихтиній Марії Андріївні присуджено стипендію Кабінету Міністрів України для молодих вчених.
Щиро вітаємо стипендіата і бажаємо успіхів у майбутньому!

 


 

Починаючи з суботи 14 листопада із 00.00 годин до 00.00 годин понедiлка запровадити в академiї карантин вихiдного дня та заборонити вiдвiдування навчальних корпусiв і спортивних споруд академiї.

Також, згiдно з рiшенням ректорату академії вiд 13.11.2020р., продовженно навчання iз застосуванням технологiй дистанцiйного навчання до 04.12.2020р. 

Наказ №173-ОД від 13-11-2020 - Про продовження дистанційного навчання та запровадження карантину вихідного дня

 


 

4-6 листопада 2020 року на базі ДЗ «ДМА» відбулась Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Теорія та практика сучасної морфології», яка проводилась в онлайн режимі та була присвячена 150-й річниці від дня народження професора В.П. Карпова – засновника кафедри гістології та першого ректора Дніпропетровської (Катеринославської) медичної академії.

Детальніше...