Меню
  • Увага
  • ДМА

З першого вересня Дніпропетровська медична академія стала частиною університету Кембридж та отримала сертифікат від Кембриджського університету, який надає можливість офіційно готувати студентів та викладачів до міжнародних іспитів Cambridge English Assessment.

Детальніше...

21 вересня виповнюється 80 років з дня народження та 45 років праці в академії доктору медичних наук, професору кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпропетровської медичної академії, відомому вченому, талановитому організатору, провідному спеціалісту в галузі спортивної медицини та фізичної реабілітації, академіку Академії наук вищої школи України по відділенню фундаментальних проблем медицини Віктору Васильовичу Абрамову.

Детальніше...

16-17 вересня відбулася традиційна щорічна конференція, яка присвячена актуальним питанням професійних хвороб та лікуванню пацієнтів працездатного віку.

Детальніше...

16 вересня Дніпропетровська медична академія відзначає 104 річницю величної історії навчального закладу. За історичній період свого розвитку академія виборювала та підтверджувала свою значущість в буремні  роки революцій, воєнного лихоліття, післявоєнної  відбудови і становлення незалежності нашої держави.

Детальніше...

7 вересня в музеї історії медакадемії відбулася зустріч ректора ДМА, член-кореспондента НАМН України, професора Тетяни Перцевої з першокурсниками.

Детальніше...

У четвер, 03 вересня 2020 року відбулося засідання вченої ради Державного закладу «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», присвячене підсумкам діяльності колективу ДЗ «ДМА» за 2019-2020 навчальний рік та основним завданням на 2020-2021 навчальний рік.

Детальніше...

У зв'язку з подіями, пов'язаними з пандемією COVID-19, Університетська Агенція Франкофонії (Agence universitaire de la Francophonie) розробила спеціальний план дій Plan AUF COVID-19, метою якого стало підвищення активності університетів-членів у заходах, спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Детальніше...