Меню
  • Увага
  • ДМА

Є структурним навчальним підрозділом медичної академії і був створений у березні 2004 р. для вирішення завдань підготовки фахівців на сучасному рівні, післядипломної освіти лікарів з опануванням ними новітніх медичних, лікувальних, діагностичних та інформаційних технологій, а також у зв’язку з участю академії в підготовці медичних кадрів для зарубіжних країн.

Головним лікарем медичного центру з дня його заснування є к.м.н. Олександр Олександрович Дукельський

 

О. О. Дукельський

До загальної структури медичного центру входять профільні кабінети (філіали) 12 кафедр академії, силами співробітників яких реалізуються відповідні навчальні програми. Для проведення практичних і теоретичних занять зі студентами, інтернами та курсантами надаються профільні кабінети з сучасною діагностичною та лікувальною апаратурою, є конференцзал для проведення лекцій.

Медичний центр має ліцензію Міністерства охорони здоров’я України на проведення медичної практики та акредитований головною акредитаційною комісією МОЗ України на вищу категорію.

В центрі надається безкоштовна висококваліфікована медична (діагностична, консультативна та лікувальна) допомога:

  • співробітникам, ветеранам ВВВ та ветеранам-пенсіонерам медичної академії;
  • пацієнтам у межах науково-дослідницьких та навчальних академічних програм;
  • студентам І-ІІІ курсів академії, для визначення режиму занять з фізичного виховання (огляд два рази на рік);
  • студентам академії, які проходять курс оздоровлення в санаторії-профілакторії академії;
  • мешканцям м. Дніпропетровськ у діагностично-складних випадках.

З 2010 року лікарями медичного центру та фахівцями академії розпочато надання консультативної медичної допомоги інвалідам та учасникам ВВВ, подій в Афганістані, особам які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС,соціально незахищеному контингенту, які лікуються в лікарні «Солоний Лиман» та санаторії «Новомосковський»

Медичний центр ДЗ «ДМА МОЗУ» є базою наукових досліджень з вивчення нових ліків.