25 та 26 жовтня у морфологічному корпусі відбулися традиційні виробничі збори першокурсників ІІ міжнародного факультету (англомовна форма навчання).

Першокурсників щиро привітав проректор з науково-педагогічної роботи проф. Л.Ю. Науменко, розповів про славетну історію та традиції нашої Академії, сучасну матеріально-технічну базу, професорсько - викладацький склад, висвітлив наші наукові школи і звичайно побажав успіхів у навчанні і оволодінні майбутньої професії. Перед студентами виступили представники Національної поліції України, які надали інформацію стосовно основних законів та нормативно-правових актів які регламентовані в Україні, зосередили увагу на правовій підтримці іноземних громадян, які приїхали на навчання до нашої країни, а також дали поради щодо перебування іноземці на території нашої Держави. Декан ІІ міжнародного факультету проф. Р.В. Разумний розповів про організацію навчального процесу та правил внутрішнього розпорядку Академії, надав інформацію щодо організації побуту та дозвілля студентів, відповів на багаточисельні запитання першокурсників.