Другий поспіль навчальний рік розпочинається під звуки сирен повітряної тривоги. Але жагу до знань та бажання рятувати людські життя не зупинити жодними труднощами.

Цього року п’ятдесят лікарів-інтернів першого року навчання роблять свої перші кроки до опанування професії анестезіолога у Дніпровському державному медичному університеті.

Колектив кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО радо зустрів молодих колег. З вітальними словами до них звернулися завідувачка кафедри доктор медичних наук, професор Ольга Вікторівна Кравець; доктор медичних наук, професор Олена Миколаївна Клигуненко; а також доценти кафедри Юлія Олександрівна Площенко (заступник декана факультету післядипломної освіти), Василь Віталійович Єхалов, Дмитро Михайлович Станін, Владислав Анатолійович Седінкін.

Бажаємо лікарям-інтернам успіху, сил та наснаги в здобутті знань та практичних вмінь.