Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

5 березня в народному музеї історії академії відбулася традиційна зустріч з ветеранами, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.
Привітали її учасників ректор професор Т.О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи професор Л.Ю. Науменко, голова профкому співробітників доцент В.В. Васильченко, голова ради ветеранів доцент Ю.П. М’ясоїд, голова жінради доцент Л.М. Одинцова.

Тетяна Олексіївна подарувала жінкам-ветеранам оригінальні зелені шарфики та значки з логотипом академії.
Теплі вітальні слова, поетичні рядки, пісні у виконанні студентів-медиків додавали особливої теплоти і святковості. А завершувалась зустріч традиційним чаюванням, спілкуванням колег-однодумців.
Адміністрація академії в черговий раз  привітала тих, хто протягом багатьох років докладав чимало зусиль до скарбниці її здобутків.