Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

12 березня відбувся благодійний захід, організований радою студентів медичної академії з метою допомоги дитячим будинкам області. Він зібрав небайдужих до  звичаїв і кулінарних традицій інших націй. Учасники ділились один з одним історіями створення різних страв та рецептами приготування фалафелю і долми, фрікасе і борщу, вареників і пачі.

Ідея, покладена в основу фестивалю – встановлення дружніх стосунків між студентами, які приїхали на навчання до ДМА з різних країн світу. На вечірку до студентів завітали ректор академії, професор Т.О. Перцева; помічник першого проректора з виховної роботи, доцент О.В. Добридень; проректор з науково- педагогічної роботи, доцент С.В. Захаров; декан 1 медичного факультету, професор Ю.В. Сілкіна; декан 2 міжнародного факультету, професор Р.В. Разумний та інші.

Вони прийшли підтримати студентів та Їхню благодійну акцію - збір коштів для допомоги тим, хто її потребує. Учасники фестивалю пригощали відвідувачів різноманітними національними стравами і розповідали про свої традиції і національну кухню.

За період проведення акції було зібрано понад 8 тисяч гривень пожертв. Дякуємо усім, хто зробив внесок у добру справу!