Меню
Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

7 липня 2019 року стартував новий освітній проєкт “Доступна освіта 2019”, який дозволяє отримати грант розміром 10 тисяч гривень на навчання абітурієнтам ВНЗ. Фінансова допомога надається за результатами творчого конкурсу, що проводиться на території України.

Детальніше...

Шість факультетів пропонують кращий вибір підготовки за освітніми програмами – «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація», «Фізична терапія, ерготерапія», а умови вступу надають можливість навчатися на держзамовленні.

Система навчання гарантує гідні та справедливі умови навчання для студентів. У ДМА можна досягти успіхів та отримати диплом лише завдяки сумлінній праці та знанням. Це честь академії!
Наша академія є центром проведення міжнародних конференцій, тренінгів, численних семінарів та лекцій за участю запрошених вітчизняних та іноземних науковців.
За підтримки потужного професорсько-викладацького складу студенти готуються та перемагають у олімпіадах і змаганнях різних рівнів; разом з викладачами розробляють проекти та виграють гранти.

 

ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» - один з визнаних і провідних закладів вищої освіти України.

За результатами консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2019 року (osvita.ua) Дніпропетровська медична академія посідає 15 загальне місце серед вишів України і 4 серед медичних університетів.

Детальніше...

З 6 по 8 липня у місті Відень відбувся Европейський симпозіум з бронхоектазії та хвороб легень, що спричинені нетуберкульозними мікобактеріями. В ньому активну участь взяли співробітники кафедри професійних хвороб та клінічної імунології, які отримали грант AFISM .

Детальніше...

11 липня відбулась телеконференція для лікарів загальної практики. З вступним словом звернулись заступник директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облради О.П. Григорук і проректор з наукової та лікувальної роботи В.Й. Мамчур. Вони зазначили, що спільний освітній  проєкт облради і медичної академії має на меті надавати лікарям загальної практики інформацію і знання, які вони мають використовувати для прийняття слушних рішень. А також наголосили на актуальності проблеми, обраної для обговорення щодо впровадження класифікації функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров’я (МКФ).

Детальніше...

25 червня 2019 року відбулася одна з найголовніших подій у житті 45 студентів 5 курсу нашої академії, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби на кафедрі медицини катастроф та військової медицини. На площі біля монумента воїнам-медикам вони прийняли військову присягу. 

Детальніше...

20 червня відбулась чергова телеконференція для сімейних лікарів в рамках спільного проекту Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської медичної академії. До присутніх звернулись радник голови облради В.О. Павлов та проректор з наукової та лікувальної роботи ДМА, професор В.Й. Мамчур. Вони говорили про важливість онлайн-навчання для атестації лікарів загальної практики.  

Детальніше...

13-16 червня 2019 року у Варшаві відбувалася шоста Польсько-українська наукова конференція «Екстрена медицина і медицина катастроф», де були представлені наукові напрацювання та досвід впровадження щодо  розвитку систем громадського здоров’я та екстреної медичної допомоги в Україні та Польщі. 

Детальніше...