Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

Відбувся щорічний конкурс «Кращий молодий науковець року», започаткований Радою молодих вчених медичної академії. 
Порядок проведення та умови конкурсу визначені Положенням про конкурс (наказ 67- ОД від 09.04.2019). В ньому взяли участь 18 молодих науковців ДМА.

Детальніше...

Другий день міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини», 16 травня, був присвячений безпосередньо питанням внутрішньої медицини а також пульмонології, нефрології та окремим аспектам коморбідності в медицині.

Детальніше...

Згідно з планом заходів щодо проведення Всеукраїнського фестивалю науки в Дніпропетровській області у 2019 році, Придніпровським науковим центром НАН України і МОН України спільно із Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації  проведено розширене засідання Ради Центру з нагоди святкування професійного свята вчених і працівників наукової сфери – Дня науки.

Дніпропетровська медична академія  також взяла участь у цьому заході. Першою на засідання Ради Придніпровського наукового центру НАН України було заслухано доповідь завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Ю.Ю. Кобеляцькогопро проблеми гострого та хронічного болю, яка зацікавила аудиторію.

Були представлені матеріали також 6 стендових доповідей молодих вчених: Крихтіна М.А., Бєлосудцева К.О. – наук. керівник Т.О. Перцева, каф. внутрішньої медицини 1; Мошенець К.І. – кафедра ендокринології; Білецький В.В., Надюк А.В., Косова Г.А., Киричко М.Г. – кафедра пропедевтики внутрішньої медицини; Надюк А.В., Косова Г.А. – кафедра пропедевтики внутрішньої медицини; Заяц В., Павлюченко Т. - кафедра пропедевтики внутрішньої медицини; Бабенко О.А. - кафедра внутрішньої медицини 1,  та видавнича продукція академії.

Детальніше...

15 травня 2019 року на базі ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України»  розпочала свою роботу щорічна міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини». Конференція стала вже традиційною, об’єднавши науковців з різних регіонів України та інших країн. Географія учасників в цьому році значно розширилась: свої доповіді представили видатні науковці зі Швеції, Польші, Республики Литва та Білорусі.

Детальніше...

16 травня в  обласній раді відбулась веб – конференція для сімейних лікарів. До присутніх звернувся заступник голови Дніпропетровської обласної ради М.С. Куюмчян, який підкреслив важливу роль професорів медакадемії у проведенні дистанційного навчання лікарів загальної практики і повідомив, що співпраця триватиме і вже незабаром буде розпочато новий проект.

Детальніше...

Напередодні Дня пам’яті та примирення та 74-ї річниці перемоги над нацизмом ветерани та викладачі нашої медакадемії поклали квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-медикам.
Зустріч ветеранів традиційно продовжили у музеї історії академії імені І. І. Крижанівської, де присутніх привітали перший проректор Ігор Станіславович Шпонька та проректор з науково-педагогічної роботи Леонід Юрійович Науменко.

Детальніше...

Наприкінці квітня Українська асоціація студентів, за підтримки ректора ДМА, професора Тетяни Олексіївни Перцевої, провела тренінг студентських експертів із забезпечення якості вищої освіти в Україні. В ньому брали участь  представники студентства із різних закладів вищої освіти і міст країни: Києва, Харкова, Донецька, Маріуполя, Полтави, Кременчука, Кривого Рогу.

Детальніше...