Меню
  • Увага

Вже другий рік поспіль співробітники кафедри загальної та клінічної фармації разом зі студентами-фармацевтами опікуються дітьми з обмеженими фізичними можливостями з КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» ДОР».

Детальніше...

На початку  жовтня у місті Мадрид відбувся конгрес Європейського респіраторного товариства. В ньому активну участь взяли співробітники кафедр внутрішньої медицини 1, професійних хвороб та клінічної імунології, оториноларингології.

Детальніше...

10 жовтня в рамках спільного проєкту Дніпропетровської обласної ради і Дніпропетровської медичної академії відбулось дистанційне навчання для сімейних лікарів. З вступним словом до присутніх звернувся проректор з наукової та лікувальної роботи ДМА, професор В.Й. Мамчур, який відзначив важливість занять в режимі онлайн для підвищення кваліфікації лікарів загальної практики.

Детальніше...

На початку жовтня в Тернополі на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбувся ХІІ Український біохімічний конгрес та освітній воркшоп Федерації європейських біохімічних товариств.

Детальніше...

У конференції взяли  участь 246 делегатів з усіх регіонів України. Спеціально до конфереції було випущено 3-й номер Всеукраїнського журналу "УРОЛОГІЯ", в якому опубліковано 50 тез доповідей конференції.

Детальніше...

6-8 жовтня у Дніпрі відбулася щорічна традиційна осіння науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні технології діагностики та лікування в оториноларингології».

Детальніше...

Наприкінці вересня в Копенгагені (Данія) відбулась конференція Європейської регіональної мережі лабораторій ВООЗ, на якій національний координатор з контейнменту поліовірусів, завідувач кафедри мікробіології, вірусології, імунології та епідеміології ДМА, д.мед.н. Д.О. Степанський поділився досвідом України щодо підходу до проведення інвентаризації об'єктів, що містять поліовірусні інфекційні та/або потенційно інфіковані матеріали.

Детальніше...