Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

21 березня 2019 року в рамках спільного проекту Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської медичної академії відбулась перша у поточному році телеконференція для сімейних лікарів.

Вступне слово щодо важливості дистанційного навчання для підвищення кваліфікації лікарів загальної практики було надано раднику голови Дніпропетровської обласної ради В.О. Павлову та проректору з наукової та лікувальної роботи Дніпропетровської медичної академії, професору В.Й. Мамчуру. 

Детальніше...

21 березня відбулись вибори голови студентської ради Дніпропетровської медичної академії, в яких брали участь члени секторів ради студентів та старости потоків 1-6 курсів факультетів.

Детальніше...

14-16 березня поточного  року відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Детальніше...

26 лютого 2019 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» серед студентів ДЗ «ДМА МОЗ України».

Детальніше...

12 березня відбувся благодійний захід, організований радою студентів медичної академії з метою допомоги дитячим будинкам області. Він зібрав небайдужих до  звичаїв і кулінарних традицій інших націй. Учасники ділились один з одним історіями створення різних страв та рецептами приготування фалафелю і долми, фрікасе і борщу, вареників і пачі.

Детальніше...

5 березня в народному музеї історії академії відбулася традиційна зустріч з ветеранами, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.
Привітали її учасників ректор професор Т.О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи професор Л.Ю. Науменко, голова профкому співробітників доцент В.В. Васильченко, голова ради ветеранів доцент Ю.П. М’ясоїд, голова жінради доцент Л.М. Одинцова.

Детальніше...

2 березня 2019 року в морфологічному корпусі медичної академії відбувся День відкритих дверей 2019. 

У заході брали участь ректор академії, професор Т. О. Перцева, проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Захаров, начальник відділу кадрів Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА О.В. Устимчук, відповідальний секретар приймальної комісії О.О. Русакова, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Є.В. Петрашенок, а також завідувачі кафедр О.А. Подплетня, О.О. Нефедова, В.Ф. Шаторна. 

Детальніше...