12 лютого 2024 року в дистанційному форматі відбулася конференція трудового колективу ДДМУ під головуванням голови первинної профспілкової організації співробітників доцента В. В. Васильченка.

У конференції взяли участь 129 делегатів, серед яких представники науково-педагогічного колективу, структурних підрозділів, студентського самоврядування.

На порядку денному стояли питання:

• затвердження делегатів конференції трудового колективу ДДМУ;
  • звіт ректора, академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої за 2023 рік;
  • звіт голови профкому співробітників доцента В. В. Васильченка про виконання умов колективного договору у 2023 році;
  • обрання виборних членів вченої ради ДДМУ для заповнення наявних вакансій.

Делегати та учасники конференції заслухали звіти, провели їх обговорення та відкрите голосування з кожного питання.

Конференція постановила:

1. Дообрати делегатів конференції трудового колективу Дніпровського державного медичного університету: Богдана Мішака, студента 2-го курсу; Анастасію Рутгайзер, студентку 6-го курсу; доц. О. О. Русакову, начальника навчального відділу; доц. Т. О. Кучеренка, в.о. завідувача кафедри хірургічної стоматології, імплантології та пародонтології; Н. А. Дорофєєву, в.о. директора бібліотеки.
  2. Затвердити звіт ректора, академіка НАМН України, професора Тетяни Олексіївни Перцевої за 2023 рік. Роботу та виконання умов контракту ректора ДДМУ Т. О. Перцевої за звітний період визнати задовільною.
  3. Звіт спільної робочої комісії з контролю за виконанням умов колективного договору між ректором та первинною профспілковою організацією затвердити.
  4. Обрати до складу виборних членів вченої ради ДДМУ для заповнення наявних вакансій: доц. О. О. Русакову; доц. Т. О. Кучеренка; Т. О. Новицьку.