8 лютого за підтримки керівництва ДДМУ та активної участі співробітників кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології (завідувач – професор О.В. Курята) відбувся черговий лекційний день в межах ініціативи «United hearts with Ukraine».

Всеохоплювальну лекцію на тему сучасного менеджменту дисліпідемій прочитав завідувач кафедри кардіоваскулярної медицини Університету Данді (Шотландія), запрошений професор ДДМУ Джейкоб Джордж.

Джейкоб Джордж є професором серцево-судинної медицини та терапії та директором з досліджень і розробок у східній Шотландії, одним із чотирьох членів Стратегічної ради NHS Research Scotland, директором Центру медичних наук Тейсайду (TASC). Національний клінічний керівник Шотландського лікарського консорціуму, старший експерт NICE Scientific Advice (Шотландія).

Лекція запрошеного професора: «Сучасний менеджмент дисліпідемії» пройшла в форматі онлайн-конференції й викликала надзвичайний інтерес серед її учасників – англомовних студентів 3, 4, 5 та 6 курсу міжнародного факультету ДДМУ з 25 країн світу.

Після доповіді відбулася наукова дискусія. Студенти ставили професору Джорджу багато питань стосовно запропонованої теми, зокрема, щодо особливостей дисліпідемії у хворих, які перенесли COVID. Активну участь в обговоренні взяли співробітники нашого університету, що підкреслює важливість тематики для науковців та лікарів різних спеціальностей.

Загалом конференція тривала понад 2 години. Деканат міжнародного факультету отримав багато схвальних відгуків і побажань щодо продовження співпраці з іноземними фахівцями.

Запис лекції доступний за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=KNwLgR-TvKE&t=211s