Назва проєкту – TEAM: Telemedicine Education Advancement through Microcredentials – розвиток телемедичної освіти за допомогою «мікрокваліфікацій»

На чолі з координатором проєкту із Факультету Інформаційного Навчання (FIS) університету м. Ново Место (Словенія) наш університет входить у склад міжнародного консорціуму, де також представлені заклади вищої освіти з Румунії, Хорватії, Греції та Бельгії. Це надзвичайно цікавий і перспективний досвід співпраці на рівні Європейського освітнього простору, який дає можливість опанувати новітні освітні практики та запровадити їх у навчальний процес нашого університету.

Метою проєкту TEAM є просування інноваційних практик навчання та викладання в галузі цифрової охорони здоров'я та телемедицини, розробку гнучких «мікрокваліфікацій» (micro-credentials), узгоджених із встановленими навчальними програмами, усунення бар'єрів на шляху впровадження телемедицини, посилення міжсекторальної співпраці та розширення можливостей студентів і фахівців, які володіють компетенціями в галузі цифрової охорони здоров'я та телемедицини, для реконструкції та покращення медичних послуг у регіонах з нагальними потребами, таких як Південно-Східна Європа та Україна.

Що ми плануємо робити?

• Аналіз потреб і можливостей телемедицини в поточних реаліях нашої системи охорони здоров'я
  • Створення «мікрокваліфікацій» (micro-credentials) з телемедицини для надання освітніх послуг студентам медичних ЗВО відповідно цим потребам і можливостям
  • Розробка настанов для практикуючих лікарів і адміністраторів з використання методів телемедицини

Які результати ми очікуємо?

• Збагатити систему вищої освіти покращеними освітніми пропозиціями в галузі телемедицини
  • Збільшити можливості вищих навчальних закладів для проведення спеціалізованої підготовки з телемедицини відповідно до потреб ринку праці та суспільства

Тривалість проєкту: 2023-2026 рр. Слідкуйте за подальшими новинами!