Традиційно напередодні дня Святого Миколая вітчизняні й іноземні студенти та викладачі кафедри гуманітарних наук і помічник проректора з виховної роботи з іноземними студентами доцент Л.А. Романенко долучились до благодійної акції. Відвідали Поливанівський дитячий будинок-інтернат і порадували вихованців цього закладу солодкими подарунками та іграшками.

Діти з вадами здоров’я, позбавлені батьківського тепла і уваги, потребують особливої підтримки. Свято Миколая асоціюється із вірою у диво і його діти чекали з нетерпінням. Студенти академії подарували  малюкам солодкі дарунки і незабутні миті спілкування та дружньої підтримки, а вихованці будинку-інтернату привітали гостей святковим концертом.

У волонтерській акції взяли участь студенти першого і другого міжнародних факультетів. Значну підтримку надали асоціації студентів Індії, Марокко, Тунісу, Ізраїлю, а також франкомовних студентів. Вони підтримали ініціативу волонтерів і придбали фрукти, цукерки, печиво та ялинкові прикраси.

Ми сподіваємося, що волонтерська акція принесла дітям радість і зміцнила віру в людей та добро.