Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

21 лютого 2019 року на базі кафедри патологічної анатомії і судової медицини відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Патоморфологія».

I етап Олімпіади складався з таких номінацій:

• оцінювання теоретичних знань учасника олімпіади з розділів навчальної дисципліни (на основі тестування);
  • володіння практичними навичками діагностики мікроскопічних проявів патологічних процесів і хвороб;
  • володіння практичними навичками діагностики макроскопічних проявів патологічних процесів і хвороб;
  • знання епонімів у патоморфології;
  • оцінювання уміння проводити клініко-анатомічний аналіз;
  • конкурс «Ерудит»: знання внеску видатних вчених у розвиток патологоанатомічної науки.

Із 30 учасників олімпіади обрано переможців, які були нагороджені грамотами та цінними подарунками:

I місце серед старшокурсників посіла студентка V курсу I медичного ф-ту Молокова Ірина

Серед молодших курсів, студентів 3 курсу:

• I місце - Іщук Кирило (I мед. ф-т)
  • II місце -  Стінський Олег (II мед. ф-т)
  • III місце розділили: Масягіна Алевтина (I мед. ф-т), Таранченко Анастасія та Астахова Діана (обидві II мед. ф-т)

Усі переможці I етапу будуть продовжувати змагання на II етапі Всеукраїнської олімпіади на базі Тернопільського державного медичного університету (ТДМУ) – 27 -29 березня 2019 р.

Побажаємо нашим студентам натхнення та успіху!