На засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 08.601.100 під головування професора Бондаренка Ігоря Миколайовича було розглянуто дисертацію здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри хірургії 1 та урології Дніпровського державного медичного університету Решетняка Сергія Олександровича.

Тема: «Оптимізація хірургічного лікування локалізованого раку нирки з використанням суперселективної рентгенваскулярної емболізації та інтраопераційної флуоресцентної візуалізації», галузь знань – 22 «Охорона здоров'я», спеціальність 222 «Медицина».

Наукові керівники:  професор Молчанов Роберт Миколайович та член-кор. НАМН України, професор Думанський Юрій Васильович.

Практичне значення результатів дослідження. Розроблено клінічний тактичний та технічний алгоритм, принципи планування і здійснення хірургічного лікування пацієнтів з локалізованим раком нирки з використанням передопераційної суперселективної рентгенваскулярної емболізації, ретроперітонеоскопічної резекції та інтраопераційної флуоресцентної візуалізації з індоціаніном зеленим та обґрунтовано можливість включення цього алгоритму у стандарти хірургічного лікування цієї патології.

На підставі відкритого голосування та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада присудила С. О. Решетняку ступінь доктора філософії (PhD) за спеціальністю 227 «Медицина», галузь знань 22 «Охорона здоров’я».

Вітаємо дисертанта та наукових керівників! Бажаємо успіхів та подальшого професійного зростання.