28 листопада 2018 року на базі кафедри внутрішньої медицини 3 в Дніпровській клінічній лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ "ПАТ "Укрзалізниця" відбувся мітинг-присвята пам'яті д.мед.н., професора Віктора Миколайовича Дзяка, з нагоди 98-ї річниці від дня народження.

Віктор Миколайович - Заслужений діяч науки України, лауреат Державної премії України, лікар терапевт, кардіолог. Видатний вчений очолював кафедру з 1958 по 1981 р.р., під його керівництвом захищено 62 докторських та 115 кандидатських дисертацій, під авторством опубліковано понад 300 наукових праць.

Вшанувати пам'ять  Віктора Миколайовича та покласти квіти до барельєфу зібралися коллектив кафедри внутрішньої медицини 3 на чолі з професором, д.мед.н. Ханюковим О.О., головний лікар Дніпровської клінічної лікарні на ЗТ філії "ЦОЗ "ПАТ "Укрзалізниця", професор, д.мед.н. Мунтян С.О. та колектив лікарні, співробітники академії, що були учнями В.М. Дзяка та працювали з ним, студенти 6-го курсу 1-го медичного факультету.