23 листопада 2018 року відбувся семінар  «Створюючи разом здоровий світ»  для  провізорів , фармацевтів, а також  студентів - випускників ДЗ «ДМА МОЗ України» кафедри загальної та клінічної фармації за спеціальністю «Фармація»  та «Клінічна фармація».

Слід зазначити ,що семінар є унікальним заходом , метою якого є створення платформи для обміну досвідом та знаннями молодих спеціалістів та провізорів, які   мають  великий  практичний  здобуток  в організації  роботи  аптечного закладу взагалі. Спілкування з колегами , партнерство , обговорення  нововведень і  активний  обмін напрацьованого матеріалу це є формування фахових компетентностей.

Питання, які розглядалися, мають практичне значення, як для молодих спеціалістів в цій галузі, так і для провізорів  маючих  досвід  :

• як визначити  психологічний портрет  відвідувача аптеки;
  • знайти крапки контакту з клієнтами, не витрачаючи   «зайвих нейронів» відвідувача і  провізора;
  • проекти щодо залучення нових  клієнтів;
  • значення «сарафанного радіо» ,як маркетингового  ходу.

Під час виступу та проведення  дискусії наші студенти 5 курсу за спеціальністю «Фармація» та  «Клінічна фармація»   ставили запитання, брали  активну  участь  в обговорюванні поставлених питань,  роблячи акцент на практичне значення або застосування представленої інформації на практиці,що означає повне розуміння матеріалу, глибокі знання таких предметів, як клінічна фармакологія, фармацевтична опіка.