8-9 листопада в Інституті біохімії біологічно активних сполук в м. Гродно (Білорусь) відбулась наукова конференція «Frontiers in Life Science. Signalling and Metabolism», присвячена 250 річчю академіка  Анджея Снядецького.

На зібранні розглядались проблеми  регуляції метаболізму,  мембранного сигналінгу, пострансляційної модифікації білків та суміжні питання біохімії і молекулярної біології.

В роботі конференції брали участь науковці з Білорусі, Литви, Польщі. Україну представляли вчені нашої академії : завідуюча кафедрою біохімії та медичної хімії, доцент Г.С. Маслак, професор А.І. Шевцова, доцент О.В. Нетроніна, які виступили з доповідями:

• Глікозилювання клітин крові хворих з новоутвореннями мозку (доповідач - доцент Г.С. Маcлак)
  • Кінцеві продукти глікерування та їх рецептори при ішемічному пошкодженні міокарда ( доповідач - професор А.І. Шевцова)

Учасники конференції отримали сертифікати міжнародного зразка.