4 - 5 жовтня у м. Дніпрі проходила Всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною участю на тему: « Сучасні методи діагностики та лікування в урології, андрології та онкоурології, на якій були присутні понад 250 делегатів. Серед них чимало відомих вчених з України, Німеччини, Грузії.

Форум був присвячений 220 – річчю  заснування Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. Захід відбувся за організації МОЗ України, Асоціації урологів України, Асоціації урологів Дніпропетровської області, Дніпропетровської  медичної академії, Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

У відкритті конференції взяли участь перший проректор Дніпропетровської медакадемії, професор І.С. Шпонька і завідувач кафедри урології медакадемії, професор В.П. Стусь;  директор Інституту сексології  та андрології при Інституті урології НАМН України, професор І.І. Горпинченко; головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова, професор С. А. Риженко; заступник директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації А.П. Григорук.

В рамках конференції відбулось 6 засідань, на яких заслухали 80 доповідей з актуальних питань урології, андрології, сексології та онкоурології. Особливість заходу в його мультидисциплінарності – окрім спеціалістів урологів з доповідями виступили професор Ю.Ю. Кобеляцький, професор М.В. Медведєв, професор І. С. Шпонька, доцент П.О. Гриценко.

В другий день роботи конференції в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова відбулось засідання із секцією «живої хірургії» за участю професора І.І. Горпинченка, професора Т.О. Перцевої, професора С.А. Риженка, професора В.П. Стуся. Тобто показові операції з приводу раку передміхурової залози, яку виконав професор І. М. Гайдамаченко (Німеччина), а також лапораскопічна резекція нирки з сегментарною ішемією з приводу раку нирки, яку виконав професор С. М. Шамраєв (Україна). Операції транслювались в аудиторії, де обговорювали усі їх етапи.