У місті  Зальцбург пройшов щорічний семінар з внутрішньої медицини. Захід був організований Американо-Австрійським фондом та Відкритим медичним інститутом.
В ньому  брали  участь майже 30 терапевтів та науковців з різних країн Європи, Азії, Африки. Від Дніпропетровської медакадемії на семінар була запрошена асистент кафедри внутрішньої медицини 1 Ю.В. Губа.

Семінар складався з щоденних лекцій, які  були присвячені різним актуальним питанням сучасної пульмонології, гастроентерології та гепатології. Доповідачі - відомі експерти: Joseph Tenenbaum, професор медицини Колумбійського університету США, голова курсу з внутрішньої медицини Зальцбурзьких семінарів; Michael Trauner, лікар відділу гастроентерології та гепатології Медичного університету м. Відень, Австрія; William A. Bulman, доцент Медичного центру Університету Колумбія відділу легеневої, алергологічної та критичної допомоги.
Особливо  корисними  були інтерактивні обговорення проблем терапії під час бесід з експертами.