28 листопада відбулася наймасштабніша подія року - «Talent Show. Запали свою зірку».

На сцені актового залу Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту студенти нашої Alma mater змагалися за звання найталановитішого. Кожен студент зміг показати свою творчу сторону та подарувати глядачам неперевершений номер. Учасники продемонстрували різні номери творчої самодіяльності: спів, танці, вірші та гра на музичних інструментах. На сцені лунали народні пісні, музиканти вражали грою на інструментах, а танцюристи підкорили сцену своєю грацією.

Гарним завершенням концерту став виступ вокального гурту "Академікс" з піснею "Все буде добре " та нагородження переможців грамотами і цінними призами.

Почесне перше місце посів студент 1 курсу Піндіч Сергій, який виконав власну музичну композицію на фортепіано. Друге місце здобув колектив бального танцю "Ча-Ча-Ча". А третє місце розділили Мелюх Ольга та Шахрай Євгенія.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих досягнень!