У місті Львів 19-22 жовтня 2017 року відбулася Українсько-Польська конференція «Дні дитячої хірургії», чудова нагода для спеціалістів і науковців з різних країн, і перш за все з України та Польщі, обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями і ознайомитися зі сучасними підходами до лікування в дитячій хірургії. Цікаві та інформативні доповіді сприяли жвавій науковій дискусії і дали підґрунтя до подальшої співпраці. Співробітники кафедри дитячої хірургії, ортопедії та травматології ДЗ «ДМА МОЗ України» прийняли активну участь у роботі конференції: було зроблено 5 доповідей і надруковано в матеріалах конференції 4 статті та  3 тези. А також, мали можливість обмінятися думками та ідеями з колегами, обговорити досягнення та проблеми сучасної науки, що в майбутньому дасть поштовх до розвитку пріоритетних напрямків дитячої хірургії в клініці кафедри.