19 жовтня 2017 р. у м. Київ відбувся ХІ Національний Астма-конгрес, на якому були розглянуті питання цільового застосування сучасних можливостей діагностики та лікування в ефективному веденні бронхообструктивних захворювань в загальній та спеціалізованій медичній практиці.

З доповідями на цьому авторитетному форумі виступили ректор ДЗ «ДМА МОЗ України» член-кореспондент НАМН України д. мед. н. професор Т. О. Перцева та завідувач кафедри внутрішньої медицини 1 д. мед. н. професор Л. І. Конопкіна.

Також серед делегатів конгресу були завідувач кафедри професійних хвороб та клінічної імунології д. мед. н. доцент К.Ю. Гашинова, д. мед. н. професори Р.В. Розумний та Є.М. Дитятковська, к. мед. н. доцент В.В. Дмітриченко.