Аспірантка кафедри професійних хвороб та клінічної імунології Ольга Олексіївна Бойко отримала грант Міжнародної асоціації Громадського здоров’я на участь у ІV Міжнародному 22 Національному Конгресі Громадського здоров’я у онлайн-форматі, який проводився 13-19 грудня 2020 року в Туреччині.

Результати наукової роботи аспірантки, що виконувалася під керівництвом професора Вікторії Всеволодівни Родіонової, представлені у вигляді постерної доповіді. Вона була високо оцінена Міжнародною асоціацією Громадського здоров’я та відзначена присудженням обмеженої асистентської стипендії.

Також аспірантка Ксенія Сергіївна Суська отримала грант на участь у Всесвітній конференції, присвяченій вивченню бронхоектазії "4th World Bronchiectasis & NTM Conference", яка проводилась 16-19 грудня 2020 року в Італії. Вона представила нашу академію презентацією результатів наукової роботи кафедри, що виконувалася під керівництвом професора Катерини Юріївни Гашинової.