11 листопада 2020 року на кафедрі гістології відбулося онлайн-засідання студентського наукового гуртка, де заслухали доповіді «Трансплантологія — шанс на нове життя» Зарувінської Людмили і Котової Валерії (2 курс) та «Міома матки» Костогриз Ольги (2 курс).

На засідання були запрошені: доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології Медведєв Михайло Володимирович, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гістології Твердохліб Ігор Володимирович, доцент кафедри гістології Потоцька Ольга Юріївна, доцент кафедри гістології, науковий керівник СНТ Романенко Людмила Арнольдівна. До засідання приєдналося 87 студентів, зокрема старшокурсники (3, 5, 6 курси) і клінічні ординатори. Після виступів доповідачів розпочалася жвава дискусія, протягом якої присутні обговорювали актуальність сучасних наукових досліджень і їхню практичну реалізацію. Досвід викладачів й ентузіазм майбутніх вчених сприяли продуктивному перебігу онлайн-засідання.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у наступному засіданні студентського наукового гуртка, яке відбудеться у грудні!