• Увага
  • ДМА

Шановні студенти!

Згідно положення  про студентське самоврядування, затверджено порядок проведення прямих таємних виборів Голови студентської ради академії.

Участь у виборах беруть двоє кандидатів:

Довгаль Едуард Валентинович

Студент 4 курсу 1 медичного факультету Дніпропетровської медичної академії. В академії має високі досягнення у навчанні, був членом Молодіжної ради Дніпра, організатор різноманітних заходів для молоді в місті. З кожним днем в команді МРД розкриває свій потенціал в області громадської діяльності.

Кіжнер Рафаель Ігорович

Студент 3 курсу 1 медичного факультету  Дніпропетровської медичної академії, отримує другу освіту у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за фахом публічне управління, керівник центру розвитку молодіжного самоврядування Молодіжної ради Дніпра, активно займається розвитком молодіжного руху в місті.

Виборцями можуть бути представники студентських об’єднань:

• старости потоків;
  • старости гуртожитків;
  • делегати з груп (з однієї групи по два делегати);
  • голови, заступники голів та члени комітетів Ради Студентів (дійсним складом на осінній семестр 2020)

У зв’язку з карантинними обмеженнями дата проведення виборів буде оголошена додатково.

Оргкомітет по виборам голови студентської ради