В другій половині травня відбулась XVІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інновації у вищій медичній та фармацевтичній освіті України» на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського. У форумі взяли участь 189 представників закладів вищої освіти з усіх регіонів нашої держави.

Від Дніпропетровської медичної академії у заході брали участь проректор з науково-педагогічної роботи С.В. Захаров та чотири доповідачі. Завідувач кафедри внутрішньої медицини №3 професор Олексій Ханюков представив досвід застосування об’єктивного структурованого клінічного іспиту як етапу проведення атестації випускників у ДМА, декан 1 міжнародного факультету, доцент Олександр Нефьодов поділився першим досвідом підготовки іноземних студентів франкомовної форми навчання, доцент кафедри гістології Ольга Потоцька розповіла про актуальні напрямки модернізації навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу у медичній академії, викладач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Вікторія Кротова доповіла про волонтерський рух студентів-медиків в реалізації міжнародних проектів з превентивної медицини.