Відбувся щорічний конкурс «Кращий молодий науковець року», започаткований Радою молодих вчених медичної академії.
Порядок проведення та умови конкурсу визначені Положенням про конкурс (наказ 67- ОД від 09.04.2019). В ньому взяли участь 18 молодих науковців ДМА.

За результатами проведеної у 2018 році наукової роботи на засіданні Конкурсної комісії переможцями конкурсу «Кращий молодий науковець року» визнано:

1 місце – Ходжуж Мохаммад  І.М., к.м.н., асистент кафедри онкології та медичної радіології
2 місце – Мошенець Катерина Іванівна, асистент кафедри ендокринології
3 місце – Бунятян Христина Айказівна, к.м.н., асистент кафедри дитячої стоматології

Згідно з наказом ректора ДМА переможці будуть нагороджені грошовими преміями, які будуть нараховані до заробітної плати наприкінці поточного календарного року.

Вітаємо і бажаємо натхнення та подальших наукових і професійних здобутків!