Меню
Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

З 11 до 13 квітня 2019 р. кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпропетровської медичної академії Міністерства охорони здоров’я України на базі Палацу студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара проведено IV Всеукраїнський з’їзд фахівців  спортивної медицини та лікувальної фізкультури «СУЧАСНІ ДОСЯГНЕННЯ СПОРТИВНОЇ МЕДИЦИНИ, ФІЗИЧНОЇ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ-2019», присвяченого 70-річчю системи надання лікарсько-фізкультурної допомоги в Україні та 70-річчю кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології.

Загалом захід відвідали понад 600 фахівців зі спортивної медицини, фізичної та реабілітаційної медицини.

Протягом з’їзду проходили пленарні та секційні засідання, майстер-класи, засідання Асоціації фахівців із спортивної медицини та лікувальної фізкультури України, сумісна семінар-нарада завідувачів кафедр (курсів) фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання, фізичної терапії, ерготерапії вищих навчальних закладів України, форуми масажних і реабілітаційних технологій та психологічних практик, чемпіонат з масажу, спеціалізована виставка «Сучасні засоби та технології в системі реабілітаційної допомоги».