Меню
Звертаємо особливу увагу, що оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказуванням у призначені платежу: “Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

26 лютого 2019 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади (ВСО) з навчальної дисципліни «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я» серед студентів ДЗ «ДМА МОЗ України».

Програма І етапу ВСО включала тестові питання, ситуаційні задачі та творче завдання, присвячене питанням реформування галузі охорони «Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і кожного».
Усі учасники - студенти V - VІ курсів І та ІІ медичних факультетів - продемонстрували високий рівень знань, творчий підхід та перспективне бачення шляхів вирішення існуючих проблем щодо покращення здоров’я населення України.

Переможці І етапу олімпіади:

І місце –  Панов Володимир, VI курс, 3гр., І медичний факультет;

ІІ місце- Чулков Олександр, V курс, 8гр., І медичний факультет;

ІІІ місце –П’яник Вікторія, Кіперь Наталія, V курс, 3 гр., І медичний факультет.

Усіх  переможців рекомендовано для участі в ІІ етапі ВСО, який відбудеться на кафедрі громадського здоров’я Медичного інституту Сумського державного університету 11-12 квітня 2019 р.

Бажаємо нашим студентам натхнення та успіху!