Увага! Оплата за навчання проводиться на підставі договору через банк, після зарахування до Академії, з обов`язковим вказанням у призначені платежу: "Код платежу*; ОПЛАТА ЗА НАВЧАННЯ, БЕЗ ПДВ, СТУДЕНТА П.І.Б. ЗГІДНО ДОГОВОРУ № ".

З 03 грудня 2018 року розпочалося навчання з надання домедичної допомоги співробітників Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату викладачами Дніпропетровської медичної академії. Навичками надання першої медичної допомоги до приїзду швидкої загалом оволодіють 300 працівників комбінату – це і представники робочих спеціальностей, і інженерно-технічні співробітники, і начальники цехів, і дирекція.

Курси проводять досвідчені тренери – завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, доцент та асистенти кафедри. Навчання проводиться у форматі лекції – практичні заняття. При чому особливу увагу та левову частку часу приділено саме практиці. У процесі навчання відпрацьовуються алгоритм дій під час найбільш поширених ситуацій, очевидцем або учасником яких може стати кожен із нас: кровотечі, травми, інсульт, інфаркт, опік тощо. До того ж відпрацьовуються прийоми і способи надання домедичної допомоги: техніка накладання турнікета, тампонади рани, забеспечення прохідностів дихальних шляхів, проведення серцево-легеневої реанімації, робота з дефібрилятором та ін.