З січня отриманий безкоштовний  доступ до повнотекстових публікацій міжнародного видавництва Springer Nature. Цю можливість забезпечило Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ).

Springer Nature - провідний академічний і освітній видавець, орієнтований на дослідників, студентів, викладачів і фахівців. Завдання Springer Nature - допомогти спільноті відкривати, вчитися і досягати більшого. Springer Nature просуває відкриття, публікує дослідження, підтримує  розвиток нових галузей знань, відповідає на запити дослідницького співтовариства, робить ідеї та інформацію доступними по всьому світу. Щороку опрацьовується понад 1 мільйон статей і публікує близько 300 000 доповідей в майже 3000 журналах і 13 000 книгах.

Більш детальну інформацію ви  знайдете  на сайті бібліотеки ДМА.