В Дніпровській міській раді підбили підсумки конкурсу проєктів та стартапів InnoDnipro 2019. На щорічний конкурс всього було подано 57 проєктів, допустили до захисту 53.

Відбулись публічні  захисти конкурсних проєктів  з онлайн трансляцією з приміщення Міської ради. За результатами експертної комісії було визначено 10 переможців. Привітав кращих учасників і вручив їм сертифікати на грошовий приз секретар Дніпровського міської ради Олександр Санжара.

Серед переможців, що розділили четверте місце у цьому конкурсі була команда Дніпропетровської медичної академії:

Шевцова Алла Іванівна - професор кафедри біохімії та медичної хімії

Коваль Олена Акіндинівна – професор кафедри внутрішньої медицини 3

Гордієнко Юлія Анатоліївна – співробітник кафедри біохімії та медичної хімії

Ткаченко Вікторія Андріївна – викладач кафедри біохімії та медичної хімії.

Науковці академії отримали грошову винагороду на втілення наукового проєкту за темою: «Розробка та впровадження нових прогностичних маркерів розвитку ускладнень та ефективності лікування хворих на гострі коронарні синдроми».

Щиро вітаємо переможців!