Я дуже хотіла вступити до медичної академії і стати лікарем. Тепер моя мрія здійснилась, ,завдяки підготовчим курсам, на яких я навчалась 9 месяців. Під час навчання я отримала хорошу базу знань, яка необхідна для складання ЗНО. Поглиблене вивчення тем дозволило мені впорядкувати свої знання. Заняття проходили цікаво. Я вдячна викладачам, які були з нами протягом учбового року.

Ушакова Лідія ,студентка медичної академії

Коли я почав відвідувати 9-ти місячні підготовчі курси у медакадемії, я зрозумів, що потрапив туди, де мені необхідно бути. Сильний викладацький склад, люди, які вміють донести учбовий матеріал так, щоб він був доступний кожному. Дуже цікаво було слухати лекції, виконувати тестові завдання, контрольні роботи. Я дізнався набагато більше, ніж дають вчителі у школі. Тепер я студент медакадемії! Я вдячний викладачам за їх прекрасну роботу.

Терещенко Денис.

Підготуватися до ЗНО на підготовчих курсах медакадемії мені порадила моя сусідка ( студентка академії ) Я навчався в групі вихідного дня, доводилось кожні вихідні їздити з району в м. Дніпро на заняття. Підготовкою задоволений . За 9 місяців ми вивчили поглиблено всю шкільну програму з біології та української мови і літератури. Знання закріплювали контрольними та тренувальними тестами . Я успішно склав ЗНО! Спасибі педагогам!!!

Колесник Володимир.

В 11 класі я вирішила записатися на підготовчі курси медакадемії, де отримала глибокі знання і досвід роботи з тестами з біології, хімії та української мови і літератури. На ЗНО отримала високі бали. Не зважаючи на високий конкурс, я вступила до ДЗ «ДМА» . Мрії здійснюються, якщо є мета і бажання вчитись! Дякую педагогам!!!

Омельченко Лілія, студентка медакадемії.

На підготовчих курсах у ДЗ «ДМА» я отримала якісну і професійну підготовку до ЗНО. Я задоволена рівнем отриманих знань і атмосферою, яка була на заняттях. Дякую викладачам за їх терпіння і працю.

З повагою, Шуліка Олена!

Відвідування підготовчих курсів дало мені можливість добре підготуватись до ЗНО. Я познайомилася з новими, цікавими людьми,кваліфікованими викладачами, що знають свою справу. Навчання на курсах допомогло мені отримати нові знання і зміцнити вже наявні. На заняття я ходила з задоволенням. Дякую викладачам!

Мороз Оксана ,студентка медичної академії.